V Niedziela Wielkanocna - 24.04.2016.

--Wolontariusze Caritas dziś przed kościołem zbierają ofiary przeznaczone na wsparcie hospicjów, które służą pomocą chorym na terenie naszej archidiecezji.

--Spotkanie duszpasterskie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dziś o godz. 18.45.

--Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.30.

--Spotkania przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas II gimnazjalnych odbywać się będą od tego tygodnia w trzech terminach: w poniedziałki o godz. 16.30, w środy godz. 18.45 i czwartki – godz. 19.00, -

--Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45 oraz o godz. 18.00

--Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 7.30, a Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.

--Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

--Chorych w ich domach odwiedzimy w sobotę 7 maja.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 22 maja o godz. 13.30.

--Dzieci z naszej parafii do Uroczystej I Komunii św. w roku 2017 przystąpią w sobotę 3 czerwca.

--Parafa organizuje kolonie letnie w Bieszczadach w terminie od

15 do 25 lipca. Szczegóły dotyczące kolonii podane są na stronie internetowej parafii. Zapisy przyjmujemy dziś po Mszach św. w zakrystii. Przy zapisach prosimy wpłacić zaliczkę w kwocie 200 zł.