II niedziela Adwentu - 4.12.2016.

Książeczki do nabożeństwa zostaną poświęcone i wręczone dzieciom klas III dziś podczas Mszy św. o godz. 11.00.

Na spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy dzieci w dziś o godz. 12.00 do Klubu Parafialnego

Msze św. Roratnie w okresie Adwentu odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.45 .

Msze św. roratnie dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Prosimy by dzieci przynosiły ze sobą lampiony .

Katecheza dla dorosłych w poniedziałek o godz. 18.30.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. w czwartek – Msze św. odprawimy o godz. 6.45 oraz o godz. 18.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Katecheza dla dzieci pierwszo komunijnych w przyszłą sobotę dla I grupy o godz. 10.00, dla grupy II o godz. 11.00.

IV Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny, w przyszłą niedzielę po Mszach św. przed kościołem. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej .

Chorych w ich domach Ks. Daniel odwiedzi w sobotę - 17.12.

Rekolekcje Adwentowe przeżywać będziemy od niedzieli 18.12. do wtorku 20.12. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Dr Krystian Kletkiewicz dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Biskupiej

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszo komunijnych oraz rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 18 grudnia o godz. 18.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w II Święto Bożego Narodzenia - 26.12. - podczas Mszy św. o godz. 13.45. Spotkanie duszpasterskie z rodzicami i chrzestnymi w środę 21 grudnia o godz. 18.45

Msza św. z liturgią słowa w języku kaszubskim w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w dolnym Kościele NMP Wspomożenia Wiernych.

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie od godz. 6.30 – 7.00 oraz od godz. 17.30 –18.30, w niedzielę na kwadrans przed każdą Mszą św.

Świece Wigilijne rozprowadzane przez Caritas można nabyć dziś po Mszach św. – małe w cenie 6 zł. duże 16 zł.