5 niedziela zwykła – 7.02.2016.

--Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. dzisiaj ma Mszę św. o godz. 11.00 przynoszą świece, które zostaną poświęcone. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas III.

--Dziś, jutro oraz we wtorek Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracje dziś poprowadzi Żywy Różaniec, w poniedziałek członkowie Oazy Rodzin, a we wtorek Rodziny Nazaretańskie / w kaplicy /.

Zachęcamy parafian do licznego udziału w adoracji, niech nasze spotkanie na modlitwie będzie przygotowaniem do czasu Wielkiego Postu.

--Film pt. „Czy naprawdę wierzysz?”” wyświetlimy w Klubie Parafialnym jutro o godz. 18.30. Film ukazuje potęgę wiary, siłę nadziei, odwage świadectwa. Czy naprawdę wierzysz? To więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

--Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.30.

--W Środę Popielcową – 10 lutego – Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 10.00, 16.30, 18.00 i 19.30.

Kolekta w środę przeznaczona będzie na budowę studni w Zambii.

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły bez możliwości korzystania z dyspensy.

Biuro parafialne w środę będzie nieczynne.

--Nowenna do M. B. N. P. w środę o godz. 6.45

--Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.45.

--Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:

dla dorosłych - godz. 7.30 i 18.30

dla dzieci - godz. 17.00

dla młodzieży - godz. 19.15 / w kaplicy /

--Nabożeństwo Gorzkich Żali – w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 9.00 i 17.30

--Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 21 lutego oraz w II święto Wielkanocne – 28 marca.

--Msze św. w nadchodzącym tygodniu odprawiać będziemy w kaplicy, natomiast w środę i piątek w kościele.

--Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odbierać w zakrystii.

--Spotkanie duszpasterskie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.