XXI niedziela zwykła - 24.08.2014.

Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas Mszy św. o godz. 13.30.

Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi, którzy będą zawierać sakrament małżeństwa we wrześniu odbędzie się dziś o godz. 18.45.

Uroczystość NMP Częstochowskiej przypada we wtorek, po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00 odnowimy Jasnogórskie Śluby Narodu.

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.30 i 18.00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 8.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.45.

Dzieci klas „0”, I, II i III zapraszamy na Mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w przyszłą niedzielę o godz. 13.30. Dzieci klas „0” i I prosimy by przyniosły ze sobą tornistry z przyborami szkolnymi.

Spotkanie duszpasterskie dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

Msze św. w dni powszednie od przyszłego poniedziałku / 1.09./ odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.00.

Dzieci klas IV, V, i VI zapraszamy na Mszę św. w czwartek 4 września o godz. 18.00.

Młodzież gimnazjalną i licealna zapraszamy w piątek 5 września o godz. 18.00.

Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie wyruszy z naszej parafii w sobotę - 6.09. o godz. 8.00.

Chorych w ich domach Ks. Paweł odwiedzi w sobotę 6 września, a Ks. Wojciech swoich chorych odwiedzi w sobotę 13 września.

Giełda podręczników odbędzie się w niedzielę 7.09. w Klubie Parafialnym od godz. 13.30 – 14.30

Pragniemy poinformować że 63 dzieci otrzymało plecaki z przyborami szkolnymi. Wszystkim ofiarodawcom za ten piękny dar wrażliwych serc dziękujemy.

Nasza parafia pragnie ufundować stypendia dla zdolnej młodzieży ze szkół średnich pochodzącej z rodzin wielodzietnych oraz niezamożnych. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w biurze parafialnym do 15 września z wynikami ocen z ostatniego roku.