I niedziela Wielkiego Postu – 22.02.2015.

--Ministranci przed kościołem rozdają skarbonki rodzinne Caritas na jałmużnę wielkopostną. Skarbonki prosimy zwrócić w Wielką Sobotę w czasie poświęcenia pokarmów.

--Nabożeństwo Gorzkich Żali – odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 9.00 i 17.30.

--Nabożeństwo dla Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

--Spotkanie duszpasterskie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś o godz. 18.45.

--Spotkanie dla młodzieży przygotowujące do uczestniczenia w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie dziś o godz. 19.00 w kaplicy.

--Zbiórka do puszek przeznaczona na cele charytatywne odbywa dziś przed kościołem.

--Film pt. „POPIEŁUSZKO Wolność jest w nas” wyświetlimy w Klubie Parafialnym jutro o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.

--Spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych we wtorek o godz. 16.30.

--Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.40.

--Nowenna do M. B. N. P. w środę o godz. 6.45 i 18.00.

--Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.45.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:

dla dorosłych - godz. 7.30 i 18.30

dla dzieci - godz. 17.00

dla młodzieży - godz. 19.15

--Spotkanie duszpasterskie dla młodzieży studiującej i pracującej w piątek o godz. 18.30.

--Msze św. w nadchodzącym tygodniu odprawiać będziemy w kaplicy, natomiast w piątek w kościele.

--Spotkanie dla osób, które zgłosiły udział w pielgrzymce do Ziemi św. odbędzie się w Klubie Parafialnym w najbliższą sobotę / 28 lutego / o godz. 19.00. Prosimy o przyniesienie wypełnionej karty pielgrzyma oraz wpłacenie II raty w wysokości 1800 zł.

--Chorych w ich domach Ks. Wojciech odwiedzi w najbliższą sobotę / 28.02. /, a Ks. Paweł w sobotę 7 marca.

--Zapisy na kolonie letnie przyjmujemy dziś po Mszach św. w zakrystii. Przy zapisach prosimy o wpłacenie I raty w wysokości 300 zł. Szczegółowy program kolonii podany jest na stronie internetowej parafii.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy w II Święto Wielkanocne / 6.04. /