IV niedziela Adwentu - 21.12.2014.

• Przed kościołem można nabyć prasę katolicką, świece oraz opłatki wigilijne. Prosimy odebrać Nowy numer „Pielgrzyma”

• Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca dziś o godz. 16.30 w Klubie Parafialnym.

• Spotkanie formacyjne dla młodzieży przed Światowymi Dniami Młodzieży dziś o godz. 19.00

• Msza św. Roratnia jutro, we wtorek i środę o godz. 6.45, Roraty dla dzieci jutro o godz. 18.00

• Paczki świąteczne dla rodzin w trudnej sytuacji materialnej wydawane będą jutro od godz. 15.00 w Klubie Parafialnym. Prosimy przynieść ze sobą talony otrzymane w czasie kolędy.

• Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45.

• W środę w Wigilię Bożego Narodzenia Pasterki odprawiać będziemy o godz. 22.00 i 24.

W środę nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

Kolekta w czasie Pasterek przeznaczona jest Fundusz

Ochrony życia oraz na pomoc dla Domu Samotnej Matki w

Matemblewie.

• W czwartek w I Święto Bożego Narodzenia /25.12./ Msze św. odprawiać będziemy o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30 /nie ma Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00/.

• W piątek w II Święto Bożego Narodzenia /26.12./ Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 13.45 /chrzty / i 18.00.

• Okazja do spowiedzi św. jutro i we wtorek od godz. 6.30 – 7.30 i od 17.00 – 18.30, w środę od godz. 6.30 – 8.30 .

Nie będzie okazji do spowiedzi w czasie Pasterek.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek po Mszy św. o godz. 7.00

• W związku z oktawą Świąt Bożego Narodzenia w piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od potraw mięsnych.

• Zapraszamy do oddawania głosów w konkursie Bożonarodzeniowym, na najładniejszą kartę świąteczną. Głosujemy na stronie internetowej parafii do niedzieli 4 stycznia.

• Zaproszenia na Orszak Trzech Króli wyłożone są w kruchcie kościoła.

Program kolęd na najbliższy czas:

27 grudniaul. Sobieskiego nr parzyste i nieparzyste
9 styczniaul. Chmielna
9 styczniaul. Zielarska
10 styczniaul. Kamienna nr parzyste i nieparzyste

Początek kolędy w dni powszednie od godz. 15.30, w sobotę oraz w niedzielę od godz. 14.00. Każdego dnia o godz. 7.00 odprawiamy Mszę św. o błogosławieństwo Boże dla rodzin, które w tym dniu odwiedzać będziemy w ramach kolędy.

Msze św. wieczorne w okresie kolęd odprawiamy tylko w środę, sobotę oraz w niedzielę.

Biuro parafialne w czasie kolęd czynne jest w środę od 8.00 - 9.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 – 12.00.

Dobrowolne ofiary składane przez Parafian z okazji kolędy przeznaczone będą na malowanie wnętrza kościoła oraz na wymianę oświetlenia, na energo - oszczędne oświetlenie ledowe.

Chcesz szybko wiedzieć kiedy będzie wizyta duszpasterska na Twojej ulicy? Podaj w poniższym formularzu nazwę swojej ulicy (samą nazwę bez numeru) oraz adres e-mail na któryma zostać wysłane powiadomienie. E-mail zostanie wysłany natychmiast gdy termin wizyty zostanie ustalony. Pamiętaj aby poprawnie wpisać nazwę swojej ulicy inaczej system nie będzie potrafił jej zinterpretować.

ulica lub miejscowość: np. Podgórna
UWAGA! Proszę o wpisywanie tylko nazwy ulicy bez numeru!

Twój adres e-mail:

Podanie adresu e-mail jest równoważne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie w celu wysłania powiadomienia o kolędzie.