Niedziela XXVI zwykła - 28.09.2014.

--Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na fundusz stypendialny dla zdolnej młodzieży z naszej parafii.

--Nabożeństwo dla Żywego Różańca dziś o godz. 17.00 / w kaplicy /

--Gościmy dziś w naszej parafii Ojca Oblata Maryi Niepokalanej Ryszarda Lisa z kościoła św. Józefa w Gdańsku. Ojciec Ryszard głosi dziś słowo Boże, a po Mszy św. przed kościołem można u niego nabyć Kalendarze Misyjne na 2015 rok.

--Nabożeństwo Różańcowe w październiku niedzielę i dni powszednie odprawiać będziemy o godz. 17.30 .

-Spotkanie dla Scholii Dziecięcej w czwartek 2.10. o godz. 16.00.

--Dzieci na Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy od przyszłego tygodnia w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16.45

--Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.00 oraz o godz. 17.30 w łączności z różańcem.

--Dni Eucharystyczne: I Czwartek, I Piątek i I Sobota października przypadają w nadchodzącym tygodniu. Okazja do spowiedzi codziennie na pół godziny przed każdą Mszą św.

Spowiedź św. dla dzieci z klas od III do VI w piątek od godz. 16.30, dla młodzieży w piątek od godz. 17.30.

Msza św. w I Piątek dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 18.00.

--Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek w łączności z różańcem o godz. 17.30.

--Spotkanie dla Scholi Akademickiej we wtorek o godz. 18.30, dla Scholi Dziecięcej w piątek o godz. 16.00.

--Wspólnota Młodzieżowa zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu w piątek na godz. 18.45.

--Chorych w ich domach odwiedzimy w najbliższą sobotę / 4.10./

--Teatr „ Tęcza” ze Słupska w przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Klubie Parafialnym wystawi sztukę dla dzieci pt.: „Igraszki z Bajką”

--Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w poniedziałek o godz. 16.30 oraz w środę i czwartek o godz. 19.00.

--Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 odprawiamy w kaplicy Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18.00 w kościele.

--Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.

--W 60 - tą rocznicę nadania praw miejskich Rumi, Ks. Abp. Tadeusz Gocłowski odprawi Mszę św. w naszym kościele w przyszły wtorek – 7.10. o godz. 18.00, po Mszy św. koncert .Szczegóły podane są na plakatach.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 19.10.

-- Zespół młodzieżowy zaprasza wszystkich chętnych, którzy chcą grać lub śpiewać w każdą niedzielę po Mszy o godz. 9.30.

--Wspólnota oazy dzieci Bożych zaprasza dzieci na film pt. NIEBO ISTNIEJE NAPRAWDĘ we wtorek na godz. 16.00. Ten sam film będzie można zobaczyć o godz. 18.40 w ramach katechezy dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

--Harcmistrz Bogdan Formella serdecznie zaprasza mieszkańców Rumi do odbioru żywności: jabłka, makaron. Produkty te będzie można odebrać w dniu 2 października od godz. 15.00 do 20.00 w Domu Harcerza w Rumi przy ul. Włókienniczej 14A.