Niedziela 34 zwykła - 23.11.2014.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 13.30.

Następny termin udzielania sakramentu chrztu – w II święto Bożego Narodzenia – 26.12.

--Koncert Teatru Otwartego pt. „Sen o Niepodległej”, odbędzie się w naszym kościele w dziś o godz. 19.00. Po koncercie będzie można nabyć płyty z nagraniami utworów, w wykonaniu artystów Teatru Otwartego.

--Msze św. zbiorowe odprawiamy w poniedziałek i piątek o godz. 18.00 oraz w środę o godz. 7.00.

Spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych we wtorek o godz. 16.30.

--Nowenna do M.B.N.P. – w środę o godz. 7.00 i 18.00.

--Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.40.

--Zbiórka dla chłopców pragnących należeć do grona ministrantów w sobotę o godz. 9.00

--Msze św. w dni powszednie w nadchodzącym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00 odprawiać będziemy w kaplicy.

--Spotkanie duszpasterskie dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, a dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o godz. 18.45.

Spotkanie dla młodzieży zainteresowanej Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w kaplicy.

--Zbiórka do puszek przeznaczona na paczki świąteczne dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej odbywa się dziś po Mszach św. przed kościołem.

--Opłatek Wigilijny rozpoczęli roznosić do rodzin naszej parafii od soboty: Pan Marcin Kuptz i Adam Grzenkowicz oraz lektorzy: Sławomir Wrosz, Mateusz Krauze i Dawid Awsiukiewicz. Ofiary składane przez parafian przy tej okazji przeznaczone będą na malowanie wnętrza kościoła, które planujemy wykonać w maju przyszłego roku.