Uroczystość Trójcy Przenajświętszej - 22.05.2016.

Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas Mszy św. o godz. 13.30.

Pielgrzymów wracających z Kalwarii Wejherowskiej przywitamy około godz. 17.00

Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30

Terminy półkolonii : I turnus od 18 do 22 lipca; II turnus od 25 do 29 lipca, III turnus od 1 do 5 sierpnia.

Zgłoszenia udziału w półkoloniach przyjmowane będą w niedzielę

5 czerwca.

Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.30.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45 i 18.00.

Apel Maryjny w środę o godz. 20.30

Uroczystość Bożego Ciała przypada w czwartek / 26 maja /. Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 8.00, 9.30 oraz po zakończeniu procesji około godz. 12.00. W Boże Ciało nie ma Mszy św. o godz. 12.30 i o 18.00.

Procesja do czterech ołtarzy wyruszy z kościoła o godz. 10.15. Trasa procesji taka sama jak w ubiegłym roku. Orszak procesyjny i dziewczynki sypiące kwiaty zbiorą się przed kościołem o godz. 10.00. Serdecznie prosimy o przyozdobienie domów na trasie procesji oraz życzliwą sąsiedzką pomoc przy zbudowaniu ołtarzy.

Dziewczynki pragnące sypać kwiaty w Boże Ciało oraz w czasie oktawy zapraszamy na próbę jutro oraz w środę o godz. 18.30.

W Boże Ciało na Stadionie Miejskim w Rumi odbędzie się Koncert Uwielbienia, na który zapraszamy wszystkich, którzy przez śpiew i modlitwę chcą oddać chwałę Bogu. Początek koncertu o godz. 18.30. Gościem specjalnym będzie Pan Lech Dokowicz reżyser i producent filmów o tematyce społecznej i religijnej.

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 7.30, a Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.

Nabożeństwo dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

Chorych w ich domach odwiedzimy w sobotę 4 czerwca

Nowy numer „ Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Rumi zaprasza rodziców i opiekunów małych dzieci, na zajęcia pod nazwą „Trzy kroki rodzica na starcie”. Szczegółowe informacje podane są na plakatach.