3 niedziela zwykła - 25.01.2015.

• Dzieci na karnawałowy Bal Przebierańców serdecznie zapraszamy dziś o godz. 15.30. Bal poprowadzi Pan Eugeniusz Sienkiewicz – aktor Teatru dla Dzieci z Gdańska.

• Kolęda dziś u Parafian mieszkających przy ul. Sabata numery parzyste i nieparzyste, ul. Kombatantów od nr 27 - 35 oraz kolędy dodatkowe. Jutro kolęda u Parafian mieszkających przy ul. Zakole.

• Spotkanie dla młodzieży w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie dziś o godz. 19.00 w kaplicy Bożego Miłosierdzia.

• Msze św. w dni powszednie od jutra odprawiać będziemy o godz. 7.00 i 18.00 / w kaplicy Bożego Miłosierdzia /.

• Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.40.

• Biuro Parafialne czynne we wtorek i środę od godz. 16.00 – 17.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 – 12.00

• Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.00 i 18.00.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.40

• Chorych w ich domach odwiedzimy w najbliższą sobotę – 31.01.

• Spotkanie duszpasterskie dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

• Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w przyszły poniedziałek. Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 10.00 oraz o godz. 18.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie świec.

• Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 15 lutego oraz w II Święto Wielkanocne - 6 kwietnia.

• Kurs nauk przedmałżeńskich rozpocznie się w niedzielę 15 lutego, zakończenie kursu 22 lutego. Nauki codziennie o godz. 19.00.

• Z przykrością pragniemy poinformować, że w miniony poniedziałek po godz. 18.00, dwóch młodych parafian z Osiedla dokonało zniszczenia opierzenia przy stacjach Drogi Krzyżowej. Zerwano i ukradziono blachę miedzianą z dziewięciu stacji. Znamy rysopisy złodziei, jeżeli ktoś z Parafian może dostarczyć dodatkowych informacji dotyczących tego wydarzenia serdecznie prosimy o kontakt.

3 niedziela zwykła - 25.01.2015.

• Katecheza dla dorosłych we wtorek o godz. 18.40.

• Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.00 i 18.00.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.40

• Chorych w ich domach odwiedzimy w najbliższą sobotę – 31.01.