2 niedziela zwykła - 15.01.2017.

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 6.45.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.45.

Msze św. w dni powszednie odprawiamy w Kaplicy Bożego Miłosierdzia.

Na JASEŁKA w wykonaniu uczestników Klubu Seniora z naszej parafii oraz z Caritas zapraszamy w przyszłą niedzielę do Klubu Parafialnego po Mszy św. o godz. 12.30

Nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w niedzielę 22.01. o godz. 19.00. Nauki będą odbywać się przez tydzień o godz. 19.00. By uczestniczy w kursie nie potrzeba wcześniej zapisywać się.

Chorych w ich domach odwiedzimy w sobotę – 4 lutego.

Dzieci na karnawałowy Bal Przebierańców zapraszamy w niedzielę 5 lutego o godz. 15.30.

Informujemy, że nasza parafia organizuje zbiórkę puzzli dla dzieci ze szkoły w Uyo w Nigerii. Jeśli ktoś z parafian ma niepotrzebne, niezniszczone i kompletne puzzle prosimy o przyniesienie ich do zakrystii. Termin składania do końca lutego. Zbieramy także kredki, ołówki długopisy i zeszyty.

Program kolęd na najbliższy czas:

18 styczniaul. Gryfa Pomorskiego
18 styczniaul. Rybaków
18 styczniaul. Stalowa
18 styczniaul. Zielona
18 styczniaul. Łąkowa
18 styczniaul. Okrętowa od godziny 17
19 styczniaul. Jantarowa
19 styczniaul. Metalowców
19 styczniaul. Szyprów
19 styczniaul. Tkacka
19 styczniaul. Hutnicza od godziny 17
20 styczniaul. Górnicza
20 styczniaul. Zakole
21 styczniaul. Garbarska
21 styczniaul. Włókiennicza
22 styczniaul. Żwirowa
23 styczniaul. kolędy dodatkowe

Początek kolędy w dni powszednie od godz. 15.30, w sobotę, w niedzielę oraz Święta od godz. 14.00.

Msze św. wieczorne o godzinie 18:00 w okresie kolęd odprawiamy tylko w sobotę oraz w niedzielę w pozostałe dni tylko rano o godz. 7.00

Biuro parafialne w czasie kolęd czynne jest w środę od 8.00 - 9.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 – 12.00.

Nowenna do M.B.N.P. w środę i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 6.45.

Ofiary składane przez Parafian z okazji kolędy przeznaczone będą na odnowienie Groty Matki Boskiej Fatimskiej.

Chcesz szybko wiedzieć kiedy będzie wizyta duszpasterska na Twojej ulicy? Podaj w poniższym formularzu nazwę swojej ulicy (samą nazwę bez numeru) oraz adres e-mail na któryma zostać wysłane powiadomienie. E-mail zostanie wysłany natychmiast gdy termin wizyty zostanie ustalony. Pamiętaj aby poprawnie wpisać nazwę swojej ulicy inaczej system nie będzie potrafił jej zinterpretować.

ulica lub miejscowość: np. Podgórna
UWAGA! Proszę o wpisywanie tylko nazwy ulicy bez numeru!

Twój adres e-mail:

Podanie adresu e-mail jest równoważne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie w celu wysłania powiadomienia o kolędzie.