18 niedziela zwykła - 2.08.2015.

Dzieci zapisane na III turnus półkolonii zapraszamy jutro o godz. 9.00 do Klubu Parafialnego. Dzieci przynoszą strój kąpielowy i klapki.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 7.15 i 18.00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00

Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek sierpnia przypadają w nadchodzącym tygodniu. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. W I Piątek dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona na prace remontowe wykonane w kościele.

Dzieci, które uczestniczyły w koloniach w Górach Świętokrzyskich prosimy by zgłosiły się we wtorek 11.08. o godz. 9.00 przed kościołem / w związku z wyjazdem na Westerplatte /.

Spotkanie Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego Koło w Rumi odbędzie się we wtorek 11.08. o godz. 11.00 w Ośrodku Caritas przy ul. Ks. Gierosa.

Dzień Fatimski przypada w przyszły czwartek. Różaniec o godz. 19.30. Msza św. o godz. 20.00. Nie ma Mszy św. o godz. 18.00.

Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w przyszły sobotę – 15.08. Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego.

W Łężycach Msza św. zostanie odprawiona przy Kapliczce o godz. 14.00.

Msza św. zostanie odprawiona w intencji Pań z Łężyc należących do

Żywego Różańca.

Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi, którzy będą zawierać sakrament małżeństwa we wrześniu odbędzie się w niedzielę 23 sierpnia o godz. 18.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 23 sierpnia i 20 września.

Rodziny wielodzietne i w trudnej sytuacji materialnej, które pragną otrzymać dla dzieci plecki z przyborami szkolnymi, prosimy by zgłosiły chęć ich otrzymania, dziś po Mszach św. w zakrystii.

Informujemy, że na stronie internetowej parafii zostały umieszczone zdjęcia z pierwszych lat istnienia naszej parafii: budowa kaplicy, pierwsze Misje Święte, początki budowy kościoła.