7 niedziela zwykła - 19.02.2017

Sakramentu chrztu św. udzielimy dzisiaj podczas dodatkowej mszy św. o godz. 13.30.

Spotkanie duszpasterskie rodziców dzieci pierwszo – komunijnych oraz kandydatów do bierzmowania dzisiaj o godz. 18.45.

Sakramentu bierzmowania w naszej parafii (2 marca – czwartek o 18:00) udzieli młodzieży gimnazjalnej bp Wiesław Szlachetka. Nowenna przed bierzmowaniem rozpocznie się jutro. Spotkania codziennie po Mszy św. wieczornej w kościele.

Nowenna do M. B. N. P. w środę o godz. 6.45 i 18.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc dla osób potrzebujących wsparcia w przyszłą niedzielę po Mszach św..

Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. W najbliższą sobotę w klubie parafialnym. Spotkania odbywają się w grupach o 10:00 i 11:00.

Nabożeństwo dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

Msza św. w intencji Ojczyzny z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” zostanie odprawiona w środę 1 marca o godz. 8:00 w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszy św. złożenie kwiatów pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej.