Niedziela XIV zwykła - 6.07.2014.

1. Dzieci zapisane na I turnus półkolonii zgłoszą się jutro o godz. 9.00 w Klubie Parafialnym.

2. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.30 i 18.00.

3. Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17.45.

4. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace remontowo – budowlane.

5. Nabożeństwo Fatimskie w przyszłą niedzielę:

godz. 19.30 - różaniec

godz. 20.00 - Msza św. i procesja do Groty M.B. Fatimskiej.

6. Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 20 lipca podczas Mszy św. o godz. 13.30.

7. Spotkanie z narzeczonymi, którzy zawierają sakrament małżeństwa w sierpniu odbędzie się w niedzielę 20.07. o godz. 18.45.

8. Msze św. w dni powszednie o godz. 7.30 i 18.00 odprawiamy w kaplicy.

9. Zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa, 1 lipca rozpoczął pracę duszpasterską w naszej parafii Ks. Paweł Jakimcio. Serdecznie Ks. Pawła witamy w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy błogosławieństwa Bożego w posłudze duszpasterskiej.

10. Pragniemy poinformować, że budowę studni w Czadzie rozpoczęto w czerwcu, obecnie prace dobiegają końca. Jest to piąta studnia wybudowana przez naszą parafię w Afryce . Cztery studnie zostały zbudowane w Nigerii. Serdecznie dziękuję Wam Drodzy Parafianie za ten piękny dar Waszych wrażliwych serc, dzięki któremu możemy realizować tak wspaniałe dzieła świadczące o miłości bliźniego, od którego dzielą nas tysiące kilometrów, a mimo to są dla nas bliscy. Kilkanaście zdjęć z budowy studni, umieszczonych jest na stronie internetowej naszej parafii.

11. Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.