Niedziela XXII zwykła - 31.09.2014.

--Dzisiejsza zbiórka ofiar do puszek przeznaczona jest na pomoc prześladowanym chrześcijanom w Iraku.

--Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 17.00 / w kaplicy /.

--Msze św. w dni powszednie od jutra odprawiamy o godz. 7.00 i 18.00.

--Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.00 i 18.00.

--Dni Eucharystyczne : I Czwartek i I Piątek i I Sobota września przypadają w nadchodzącym tygodniu. Spowiedź św. pół godziny przed każdą Mszą św.

--Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 w kościele.

MSZE ŚW. Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Dzieci klas „0”, I, II i III zapraszamy dziś o godz. 13.30. Spowiedź św. dla dzieci III dziś od godz. 13.15.

Dzieci klas „0”, I, prosimy by przyniosły ze sobą tornistry z przyborami szkolnymi w czasie Mszy św. zostaną pobłogosławione.

Dzieci klas od IV, V i VI zapraszamy w czwartek 4.09. o godz. 18.00.

Młodzież gimnazjalną i licealną zapraszamy w piątek – 5.09. o godz. 18.00.

Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od godz. 17.00

--Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.40 .

--Ks. Paweł chorych w ich domach odwiedzi w sobotę / 6.09. /, ks. Wojciech swoich chorych odwiedzi w sobotę 13.09..

--Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie wyruszy z naszej parafii w najbliższą sobotę 6 września o godz. 8.00.

Z okazji Dnia Chorych w przyszły wtorek – 9.09. organizujemy wyjazd do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie . Zbiórka przed kościołem o godz. 8.30. Zapisy przyjmujemy po dziś Mszach św. w zakrystii.

--Giełda podręczników do szkół podstawowych, gimnazjów i średnich odbędzie się w niedzielę 7 września od godz. 13.30 – 14.30 / w Klubie Parafialnym /.

--Chłopców / od klas III / , którzy chcieliby należeć do grona ministrantów zapraszamy na spotkanie w przyszły czwartek 11.09. o godz. 16.30.

--Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie duszpasterskie w piątek 12.09. o godz. 18.45 / w kościele /. Obecność obowiązkowa !

--Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi, którzy będą zawierać sakrament małżeństwa w październiku odbędzie się w niedzielę 14.09. o godz. 18.45

--Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę – 21.09 o godz. 13.30.

--Msze św. w dni powszednie w tym tygodniu do środy odprawiać będziemy w kaplicy, a w pozostałe dni w kościele.

--Nasza parafia pragnie ufundować stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin wielodzietnych oraz niezamożnych. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w biurze parafialnym do 15 września, z wynikami ocen.

--W przyszłą niedzielę na Mszach św. Słowo Boże będzie Ks. Prof. Dr Waldemar Cisło – dyrektor Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

--Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odbierać w zakrystii.