Niedziela 13 zwykła - 26.06.2016.

Spotkanie dla rodziców dzieci biorących udział w koloniach w Bieszczadach dziś o godz. 18.45. Prosimy o przyniesienie wypełnionej karty udziału w koloniach.

Spotkanie dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

Msze św. w dni powszednie poczynając od jutra, przez okres wakacji odprawiamy o godz. 7.30 i 18.00.

Biuro Parafialne w okresie wakacji czynne w środy od godz. 16.00 – 17.30 oraz w soboty od godz. 9.00 – 12.00.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przypada w środę, Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.30, 10.00 i 18.00.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 7.15.

Dni Eucharystyczne: I Piątek i I Sobota przypadają w nadchodzącym tygodniu.

Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed każdą

Mszą św. Dzieci i młodzież w I Piątek zapraszamy na Mszę św.

o godz. 18.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci, które zapisane zostały na półkolonie odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.45, podczas spotkania prosimy oddać wypełnione karty uczestnictwa w półkoloniach oraz wpłacić II ratę należności za półkolonie.

Dziś zbiórka do puszek na dofinansowanie półkolonii organizowanych przez naszą parafię.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 24 lipca.

Zgodnie z decyzją ks. Abpa. Sławoja Leszka Głódzia z dniem 1 lipca Ks. Wojciech Kuliński kończy posługę wikariusza w naszej parafii i został skierowany do pracy duszpasterskiej w parafii pw. Matki Boskiej Fatimskiej w Gdańsku – Żabiance.

Do naszej parafii jako pomoc duszpasterska zostali skierowani księża Zbigniew Wądrzyk oraz Daniel Dąbrowski