Niedziela XXIX zwykła - 19.10.2014.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas Mszy św. o godz. 13.30. Następny termin udzielania sakramentu chrztu św. w niedzielę 23 listopada oraz w II Święto Bożego Narodzenia - 26 grudnia.

--Koncert Chóru Kaszubskiego „ Rumianie” z okazji 10 rocznicy istnienia, odbędzie się dziś w naszym kościele o godz. 15.00.

--Nabożeństwo różańcowe dziś oraz w dni powszednie o godz. 17.30, dla dzieci w poniedziałek , środę i w piątek o godz. 16.45.

--Apel Maryjny z okazji Dnia Papieskiego przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 4 dziś o godz. 19.30.

--Oazę Dzieci Bożych zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.30

--Mieszkańców Rumi zapraszamy w środę do kościoła św. Krzyża w Starej Rumi na Mszę św. o godz. 18.30 ku czci św. Jana Pawła, a o godz. 19.30 przy pomniku Papieża Jana Pawła II zapraszamy na Apel Maryjny.

--Zbiórka dla chłopców , którzy pragną należeć do grona ministrantów w piątek o godz. 17.15, a spotkanie dla duszpasterskie dla młodzieży licealnej i studentów w piątek o godz. 18.45.

--Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 7.30.

--Spowiedź św. przed odpustem i Uroczystością Wszystkich Św.: codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.

--Zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na fundusz stypendialny dla młodzieży z naszej parafii.

--Msza św. z liturgią słowa w języku kaszubskim w przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz. 14.00.

--Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

--Spotkanie duszpasterskie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.

--Spotkanie organizacyjno – modlitewne przed Światowym Dniem Młodzieży w Krakowie w 2016 roku, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w Kaplicy. Serdecznie na to spotkanie zapraszamy ludzi młodych z naszej parafii.

--Odpust parafialny ku czci św. Judy Tadeusza Apostoła przypada w przyszły wtorek - 28.10. Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 10.00 i suma odpustowa o godz. 18.00. Sumę odpustową odprawi Ks. Prałat Stefan Pasternak – kanclerz Kurii Metropolitalnej. Kazania w dniu odpustu głosić będzie Ks. Bogusław Nowakowski – proboszcz parafii pw. św. Karola w Gdyni Karwinach. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła /zapraszamy orszak procesyjny/ Nowenna do św. Judy Tadeusza przed odpustem codziennie w łączności z nabożeństwem różańcowym.

Biuro parafialne w przyszły wtorek będzie nieczynne.

--W sobotę - 1 listopada - przypada Uroczystość Wszystkich Świętych, w tym dniu Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 8.00, 9.30 i 11.00 (nie ma mszy św. o godz. 12.30 oraz o 18.00). Procesja na cmentarzu komunalnym przy ul. Górniczej o godz. 13.30, Msza św. o godz. 14.30.

--Chorych w ich domach odwiedzimy w sobotę – 8 listopada.

--Karteczki z wypisanymi imionami zmarłych na wypominki roczne jednorazowe, oraz na Msze św. zbiorowe można oddawać w zakrystii.

--Msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 odprawiamy w kaplicy, a o godz. 18.00 w kościele.

--Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 28 czerwca do 5 lipca 2015 roku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt po Mszy św. w zakrystii.