Niedziela 10 zwykła - 18.06.2017.

Procesja Eucharystyczna w oktawie Bożego Ciała codziennie do piątku włącznie po Mszy św. o godz. 18.00, dziś po Mszy św. o godz. 9.30.

Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś o godz. 13.30.

Msze św. z okazji zakończenia roku szkolnego: dla dzieci ze szkoły podstawowej we wtorek o godz. 17.00, dla młodzieży gimnazjalnej w środę o godz. 17.00. Okazja do spowiedzi św. - we wtorek i środę od godz. 16.30.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45.

Poświęcenie ziół i kwiatów w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17.45

Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. W związku z tą uroczystością w piątek nie obowiązuje powstrzymanie się od potraw mięsnych.

Biuro Parafialne w sobotę czynne od godz. 8.00 – 9.30.

Spotkanie dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi , którzy zawierają sakrament małżeństwa w lipcu odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.

--Msze św. w dni powszednie w nadchodzącym tygodniu o godz. 7.00 odprawiamy w kaplicy, a o godz. 18.00 w kościele.

--Pragniemy poinformować, że są wolne jeszcze trzy miejsca na kolonie w górach. Szczegółowe informacje w zakrystii.

--Nowy numer dwutygodnika „ Pielgrzym” prosimy odebrać w zakrystii.