17 niedziela zwykła - 27.07.2014.

Zbiórka do puszek przeznaczona na pomoc rodzinom w trudnej sytuacji materialnej dziś po Mszach św.

Dzieci zapisane na III turnus półkolonii zapraszamy jutro o godz. 9.00 do Klubu Parafialnego. Prosimy o przyniesienie ze sobą stroju kąpielowego, ręcznika i klapek.

Nowenna do św. Judy Tadeusza jutro po Mszy św. o godz. 7.30 i 18.00, do M.B.N.P. w środę o godz. 7.30 i 18.00.

Dni Eucharystyczne I Czwartek, I Piątek i I Sobota sierpnia przypadają w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.

W I Piątek dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Spowiedź św. w piątek od godz. 17.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Chorych w ich domach Ks. Wojciech odwiedzi w najbliższą sobotę

Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 / w Kaplicy /.

Zespół ze Lwowa „Galicja Folk Band” śpiewać będzie w naszym kościele podczas Mszy św. w niedzielę 10 sierpnia.

Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi, którzy będą zawierać sakrament małżeństwa we wrześniu odbędzie się w niedzielę 24 sierpnia o godz. 18.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 24 sierpnia i 21 września.

Rodziny wielodzietne i w trudnej sytuacji materialnej, które pragną otrzymać dla dzieci plecki z przyborami szkolnymi, proszę by zgłaszały chęć ich otrzymania, dziś oraz w przyszłą niedzielę po Mszach św. w zakrystii.