19 niedziela zwykła – 7.08.2022.

• Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 7.15 i 17.45.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.
  • W sobotę przeżywać będziemy Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy o godz. 19.30. Msza św. o godz. 20.00.
  • Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na prace dekarskie na dachu naszego kościoła. Prace rozpoczną się w poniedziałek.
  • Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w przyszły poniedziałek /15.08. /. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół, zbóż i kwiatów.
  • W Łężycach w przyszłą poniedziałek zostanie odprawiona Msza św. o godz. 14.00, przy Kapliczce Matki Boskiej.
  • Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 21.08. podczas Mszy św. o godz. 13.30.
  • Parafian, którzy ufundowali stypendia dla dzieci ze szkoły w UYO w Nigerii prosimy o wpłacenie należności za stypendium, w zakrystii lub biurze parafialnym do niedzieli 15 sierpnia.
  • Do niedzieli 11 września zbieramy przybory szkolne , które pragniemy przekazać dzieciom z parafii w Czadzie w której proboszczem jest Ks. Stanisław Worwa. Ks. Stanisław gościł w naszej parafii w czerwcu. Przybory można składać w zakrystii po Mszach św.
  • Parafianom, którzy dokonali wpłat na konto parafialne oraz przekazali ofiary bezpośrednio, za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy. Przekazane środki przeznaczone będą na cele określone przez ofiarodawców.
  • Konto parafialne: Nr 92 1020 1912 0000 9402 0032 4541prosimy przy wpłacie, o informację na jaki cel jest przeznaczona / np. na pomoc dla MISJI wsparcie dla ubogich, czy na funkcjonowanie parafii/.