pl engb enirl de deat

Kolonie letnie

dodano 2018-05-03

ocena: 4.2 ocen: 5
11111

                                                     Kolonie letnie – Karkonosze

                                              termin wyjazdu 23.06.18 – 02.07.2018

      Jeżeli jesteś głodny nowych wrażeń, znajomości i przygód - to musisz tego lata wybrać się z nami do urokliwego Jagniątkowa, jest to miejscowość wypoczynkowa i turystyczna, doskonałe miejsce letniego wypoczynku dla tych, którzy preferują aktywny sposób spędzenia czasu. Liczna sieć szlaków turystycznych umożliwia poznanie piękna tych gór! Czeka tu na Ciebie moc atrakcji! Zatem nie czekaj, zapoznaj się z programem i dołącz do nas już dziś!

Koszt wyjazdu - koszt 1550zł.

PROGRAM:

1. Wycieczka - Liberc – Czechy - Parku Nauki i Zabawy – iQlandia . W iQlandii odwiedzający mogą odbyć m.in. trening kosmonauty, powędrować z wnętrza Ziemi do odległych galaktyk, doświadczyć trzęsienia ziemi, przeżyć wichurę, spadające bomby, obejrzeć taniec błyskawic, zrozumieć jak działają najróżniejsze urządzenia, spotkać się z robotem przyszłości, dowiedzieć się jak powstał Kosmos, na desce skateboardowej przelecieć przez cały Układ Słoneczny, w studio telewizyjnym można zobaczyć jak się prowadzi wiadomości, można spróbować dań kuchni molekularnej , wziąć udział w ciekawych eksperymentach, warsztatach rozwiązać zawiłe zadania kryminalistyki, (http://www.iqlandia.cz/pl, w trakcie przejazdu zwiedzanie Harrachova: zespołu skoczni narciarskich.

2. Wycieczka - Karpacz

3.Wycieczka - Szwajcaria Saksońska – Niemcy – wycieczka całodniowa

4. Jelenia Góra - zajęcia w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej, ciekawa interaktywna prezentacja przyrody Karkonoskiego Parku Narodowego.

5. Projekt Arado - wizyta w zaginionym laboratorium Hitlera, najnowocześniejszym podziemnym kompleksie w Polsce, przewodnik wcielający się w rolę agenta polskiego wywiadu prowadzi grupę by zdobyć niemieckie tajemnice

6. Wycieczka - Drezno – Niemcy

7. Basen - Cieplice

8. Wycieczki piesze m.in: do Wodospadu Kamieńczyk, do Wodospadu Szklarka, Śnieżka

9. zajęcia sportowe: piłka nożna, siatkówka

10. dyskoteki, ognisko

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat "Borowik" w Jagniątkowie posiada pokoje 3,4,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Teren pensjonatu jest ogrodzony i monitorowany z zewnątrz Obok budynku są świetne warunki do zabawy i wypoczynku m.in.: boisko do kosza, siatkówki, piłki nożnej, miejsce na ognisko, huśtawki dla dzieci, grill, parking.

WYŻYWIENIE:

W stołówce ośrodka: 3 posiłki dziennie; śniadanie , obiad i kolacje

CENA ZAWIERA:

zakwaterowanie, wyżywienie, opieka kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów .

TRANSPORT:

autokar – Firma Przewozowa Maritrans

UWAGI:

W trakcie wycieczek zagranicznych wymagany jest paszport lub dowód osobisty.

Beata Awsiukiewicz
czytano: 1174 razy.
https://parafiarumiazagorze.pl/images/News/1000693/1525550103_180505_215443_karkonosze/thumbs/small_001.JPG