pl engb enirl de deat

ZIMOWISKO W TATRACH Termin: 15.02 – 22.02.2019

dodano 2018-12-03

ocena: 5 ocen: 5
11111

Małe Ciche – Murzasichle – Szaflary – Zakopane

 

koszt – 1 400 zł. /ubezpieczenie, dojazd autokarem, nocleg, wyżywienie, wycieczki, bilety wstępów, opieka wychowawców/

 

Nawiąż nowe przyjaźnie, spędź dobry czas ze swoimi przyjaciółmi, oderwij się od codzienności - pojedź na zimowisko w Tatry. Wyjazd dla tych, którzy kochają narty oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić tydzień w górach. Wyważyliśmy program tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: będziemy relaksować się w basenach termalnych, jeździć na nartach, łyżwach, wyruszymy na wycieczkę do Zakopanego by zwiedzić zimową stolicę Polski.

Baseny termalne

W programie wyjście do term w Szaflarach, czyli dobra okazja na relaks po szaleństwach na mrozie. Do wyboru: zjeżdżalnie, baseny z torami, dzika rzeka, jacuzzi. Idealnie zimą sprawdza się też zewnętrzny basen termalny, z którego można korzystać nawet przy temperaturze minus 10 stopni!

Lodowisko

Wyjście na lodowisko to punkt obowiązkowy każdego zimowiska. Nieważne, czy umiesz jeździć, czy dopiero zamierzasz nabić sobie kilka siniaków - wiadomo, że zabawa będzie przednia.

Zjazdy na byle czym

Obmyślcie plan, skupcie się i wykonajcie samodzielnie konstrukcjo-budowlę, na której wystartujecie w jedynym w swoim rodzaju konkursie zjazdów na byle czym. Oczywiście inwencja i pomysłowość zostanie nagrodzona, to w końcu konkurs smiley.

Kulig

Nauka jazdy na nartach

A ponadto w programie: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, konkurs na najładniejszego bałwana, gry i zabawy integracyjne, wieczorne maratony filmowe, kultowe planszówki.

Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja. Obóz się zaczyna i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Noclegi są zarezerwowane w Małym Cichym „U Elżbiety”:

  • obiekt, położony w przepięknej i spokojnej miejscowości Małe Ciche w pobliżu Stacji Narciarskiej "Małe Ciche",
  • noclegi w pokojach 2-,3-,4-,5-osobowe,
  • góralska domowa kuchnia W obiekcie znajduje się miejsce na przechowanie sprzętu sportowego.

Zapisy do 20.12.2018r. Tel. 602198325

Beata Awsiukiewicz
czytano: 629 razy.
https://parafiarumiazagorze.pl/images/News/1000711/1543834481_181203_115413_zimowisko/thumbs/small_001.JPG