Zimowisko 2017

dla dzieci i młodzieży

termin: 14.01 – 21.01.2017

koszt – 999zł.

/ubezpieczenie, dojazd autokarem, wyżywienie, noclegi w pokojach z łazienkami, wycieczki, bilety wstępów, usługa przewodnicka, opieka wychowawców/

Zapisy przyjmować będziemy w niedzielę 23 października 2016 r. po Mszach Św. o 11.00 i 12.30 w zakrystii Przy zapisie proszę o wpłatę zaliczki w kwocie 300zł.. Nawiąż nowe przyjaźnie, spędź dobry czas ze swoimi przyjaciółmi, oderwij się od codzienności - pojedź na zimowisko w Tatry. Wyjazd dla tych, którzy kochają narty oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić tydzień w górach. Wyważyliśmy program tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: będziemy chodzić po zimowych Tatrach, relaksować się w basenach termalnych, poznawać Zakopane, a także integrować na śniegu.

Wycieczka dolinami Tatr Zachodnich

Wybierzemy się na wycieczkę jedną z dolin Tatr Zachodnich – Doliną Chochołowską lub Doliną Kościeliską. Bezpieczne, ale urokliwe szlaki położone na uboczu to dobry pomysł na zimowy dzień. Po drodze obowiązkowe bitwy na śnieżki, sesje zdjęciowe i masa dobrych emocji.

Baseny termalne

W programie wyjście do term w Białce, czyli dobra okazja na relaks po szaleństwach na mrozie. Do wyboru: zjeżdżalnie, baseny z torami, dzika rzeka, jacuzzi. Idealnie zimą sprawdza się też zewnętrzny basen termalny, z którego można korzystać nawet przy temperaturze minus 10 stopni!

Lodowisko

Wyjście na lodowisko (zapewniamy łyżwy) to punkt obowiązkowy każdego zimowiska. Nieważne, czy umiesz jeździć, czy dopiero zamierzasz nabić sobie kilka siniaków - wiadomo, że zabawa będzie przednia.

Gra miejska

Zwykłe zwiedzanie jest nudne! Dlatego Zakopane poznamy w czasie gry miejskiej. Rozwiąż zagadki, odnajdź wskazówki i poznawaj jedno z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce. Gwarantujemy, że będzie to znacznie ciekawsze niż tradycyjne formy poznawania okolicy.

Konkurs zjazdu na byle czym

Obmyślcie plan, skupcie się i wykonajcie samodzielnie konstrukcjo-budowlę, na której wystartujecie w jedynym w swoim rodzaju konkursie zjazdów na byle czym. Oczywiście inwencja i pomysłowość zostanie nagrodzona, to w końcu konkurs smiley.

A ponadto w programie: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, konkurs na najładniejszego bałwana, gry i zabawy integracyjne, wieczorne maratony filmowe, kultowe planszówki Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną. Dom Wczasowy „U Zbójnika”

⦁ pokoje 2,3,4 i wieloosobowe z łazienkami, internetem bezprzewodowym WI-FI i większości z balkonami

⦁ szałas regionalny z grillem

⦁ salę gimnastyczną

⦁ salę konferencyjną

⦁ salę parkietową z kominkiem

⦁ salę taneczną z lustrami

⦁ salę do prowadzenia zajęć lekcyjnych wyposażoną w tablicę, rzutnik, krzesła i ławki.

⦁ wokół domu przestronny teren z huśtawkami, boiskiem do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, placem zabaw, miejscem na ognisko oraz parkingiem.

⦁ z okien przepiękny widok na Tatry i kompleks narciarski NARTY – dla osób chętnych za dodatkowa opłatą - nauka i doskonalenie technik narciarskich pod czujnym okiem instruktora.