Zimowisko 2018

ZIMOWISKO W TATRACH

dla dzieci i młodzieży

termin: 28.01 – 04.02.2018

koszt – 1 150 zł. /ubezpieczenie, dojazd autokarem, wyżywienie, noclegi w pokojach z łazienkami, wycieczki, bilety wstępów, opieka wychowawców/

Zapisy przyjmować będziemy w niedzielę 03 grudnia 2017 r. po Mszach Św. o 11.00 i 12.30 w zakrystii Przy zapisie proszę o wpłatę zaliczkę w kwocie 300zł.

Nawiąż nowe przyjaźnie, spędź dobry czas ze swoimi przyjaciółmi, oderwij się od codzienności - pojedź na zimowisko w Tatry. Wyjazd dla tych, którzy kochają narty oraz tych, którzy chcą aktywnie spędzić tydzień w górach. Wyważyliśmy program tak, aby każdy znalazł coś dla siebie: będziemy relaksować się w basenach termalnych, poznawać Zakopane, a także integrować na śniegu, jeździć na nartach, łyżwach, wyruszymy na wycieczkę do Zakopanego. Wybierzemy się na wycieczkę do Zakopanego by zwiedzić zimową stolicę Polski.

Baseny termalne

W programie wyjście do term w Białce, czyli dobra okazja na relaks po szaleństwach na mrozie. Do wyboru: zjeżdżalnie, baseny z torami, dzika rzeka, jacuzzi. Idealnie zimą sprawdza się też zewnętrzny basen termalny, z którego można korzystać nawet przy temperaturze minus 10 stopni!

Lodowisko

Wyjście na lodowisko to punkt obowiązkowy każdego zimowiska. Nieważne, czy umiesz jeździć, czy dopiero zamierzasz nabić sobie kilka siniaków - wiadomo, że zabawa będzie przednia.

Konkurs zjazdu na byle czym

Obmyślcie plan, skupcie się i wykonajcie samodzielnie konstrukcjo-budowlę, na której wystartujecie w jedynym w swoim rodzaju konkursie zjazdów na byle czym. Oczywiście inwencja i pomysłowość zostanie nagrodzona, to w końcu konkurs smiley.

Kulig

Nauka jazdy na nartach

A ponadto w programie: dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, konkurs na najładniejszego bałwana, gry i zabawy integracyjne, wieczorne maratony filmowe, kultowe planszówki.

Wyżywienie 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja. Obóz zaczyna się obiadem, a kończy śniadaniem. Ostatniego dnia uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Noclegi są zarezerwowane w Małym Cichym „U Elżbiety”

- obiekt, położony w przepięknej i spokojnej miejscowości Małe Ciche,

- noclegi w pokojach 2-,3-,4-,5-osobowe,

- góralska domowa kuchnia W obiekcie znajduje się miejsce na przechowanie sprzętu sportowego. Obiekt znajduje się w pobliżu Stacji Narciarskiej "Małe Ciche".

Beata Awsiukiewicz