I niedziela Adwentu – 27.11.2022.

Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

Msza św. zbiorowa za zmarłych w poniedziałek o godz. 18.00 i w środę o godz. 6.45

Msze św. Roratnie w dni powszednie w okresie Adwentu odprawiamy o godz. 6.45 .

• Msze św. Roratnie dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Prosimy by dzieci przynosiły ze sobą lampiony oraz karteczkę z nazwiskiem i imieniem.
  • Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.30.
  • Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek i I Sobota grudnia przypadają w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi św. codziennie pól godziny przed każdą Mszą św.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz.17.00 18.00
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.30.
  • Zbiórka dla ministrantów, lektorów i kandydatów w najbliższy piątek o godz. 18.30 w Klubie Parafialnym.
  • Chorych w ich domach Ks. Tomasz odwiedzi w najbliższy piątek, a Ks. Marek swoich chorych odwiedzi w sobotę.

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na funkcjonowanie Seminarium Duchownego w Gdańsku – Oliwie.

–Poświęcenie medalików dzieci klas III w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00.

–Spotkanie dla rodziców ministrantów, lektorów i kandydatów w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w Klubie Parafialnym

–Spotkanie duszpasterskie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 18 grudnia.

-Nasza Parafia organizuje w czasie zimowych ferii wyjazd w góry.

Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej parafii.

Świece Wigilijne rozprowadzane przez Caritas można nabyć

dziś po Mszy św. – cena: świece małe 10 zł. , duże: 20 zł.

–Msze św. w dni powszednie o godz. 6.45 i 18.00 w Adwencie odprawiamy w kościele.

Kolęda w roku 2022/23 w naszej parafii będzie na indywidualne

zgłoszenia. Aby zgłosić chęć przyjęcia w naszym domu Bożego

błogosławieństwa prosimy o skorzystanie z jednej z zaproponowanych form:

1/ zgłosić Panom roznoszącym opłatek wigilijny

2/ karteczkę z nazwiskiem i imieniem oraz adresem wrzucić

do skrzynki, która jest ustawiona pod chórem’

3/ wysłać informację na specjalny link, który jest na stronie internetowej

parafii.