I niedziela Adwentu – 28.11.2021.

Msze św. Roratnie w dni powszednie w okresie Adwentu odprawiamy o godz. 6.45 .

• Msze św. Roratnie dla dzieci w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Prosimy by dzieci przynosiły ze sobą lampiony oraz karteczkę z nazwiskiem i imieniem.
  • Katecheza dla dorosłych odbędzie się jutro o godz. 18.30. Temat spotkania: „ Synod o synodalności – komunia, uczestnictwo i misja. Czy jest nam potrzebny synod? – nadzieje i zagrożenia”.
  • Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.30.
  • Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek i I Sobota grudnia przypadają w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi św. codziennie pól godziny przed każdą Mszą św.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.30.
  • Chorych w ich domach Ks. Tomasz odwiedzi w najbliższy piątek, a Ks. Marek swoich chorych odwiedzi w sobotę.

–Ks. Dr Krzysztof Kinowski – rektor Gdańskiego Seminarium Duchownego w przyszłą niedzielę będzie głosił w naszym kościele Słowo Boże na Mszach św..

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na utrzymanie Seminarium Duchownego w Gdańsku – Oliwie

–Poświęcenie medalików dzieci klas III w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00.

–Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

–Msze św. w dni powszednie o godz. 6.45 i 18.00 w Adwencie odprawiamy w kościele.

–Spotkanie duszpasterskie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w niedziele 12 grudnia o godz. 18.45

–Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 19 grudnia.

Nasza Parafia organizuje zimowisko w górach w terminie 13-19.02. Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej parafii.

–Świece Wigilijne rozprowadzane przez Caritas można nabyć dziś po Mszy św. – cena: świece małe 6 zł. , duże: 16 zł.

Ze względu na pandemię – kolęda w roku 2021/2022 w naszej parafii będzie tylko na indywidualne zgłoszenia. Aby zgłosić chęć przyjęcia w naszym domu Bożego błogosławieństwa prosimy o skorzystanie z jednej z zaproponowanych form:

1/ zgłosić Panom roznoszącym opłatek wigilijny

2/ karteczkę z imieniem i nazwiskiem oraz adresem wrzucić do skrzynki, która jest ustawiona pod chórem’

3/ wysłać informację na specjalnego e-maila, który podany jest na stronie internetowej parafii.

Zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli – 12 grudnia