IX niedziela zwykła – 2.06.2024.

 • Procesja Eucharystycznawokół kościoła dziś po Mszy św. o godz. 9.30, a od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o godz. 18.00
 • Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45 i 17.45.
 • Katecheza dla młodzieży klas VIII, która pragnie przystąpić w nowy roku szkolnym do sakramentu bierzmowania we wtorek –. o godz. 18.30.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 -18.00.
 • Poświęcenie wianków w czwartek podczas Mszy św. godz. 18.00
 • Dni Eucharystyczne: I Czwartek i I Piątek czerwca przypadają w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. natomiast w piątek od godz. 17.00. W I Piątek dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.
 • Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Z racji uroczystości nie obowiązuje w piątek zachowanie postu i wstrzemięźliwości od pokarmów miesnych.
 • Chorych w w ich domach Ks. Tomasz będzie odwiedzał w piątek, a Ks. Marek swoich chorych odwiedzi w sobotę.
 • Dzieci klas IV zapraszamy na Mszę św. dziękczynną z okazji I rocznicy Uroczystej Komunii św. w przyszłą niedzielę o godz. 13.30. Dzieci klas IV zapraszamy w piątek o godz.16.30 na próbę, natomiast godz. 17.00 dzieci mogą przystąpić do spowiedzi św.
 • –Spotkanie duszpasterskie dla rodziców dzieci klas II, które w roku 2025 pragną przystąpić do I Komunii w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.
 • Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
 • Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 23.06. o godz. 13.30.
 • Ks. Proboszcz składa serdeczne podziękowanie Parafianom i Gościom za wszelkie dowody życzliwości jakich doświadczył z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa. Pragniemy poinformować, że w ubiegłą niedzielę na misje do zebrano : 51.527 zł. , 2350 euro i 100 dolarów. Z tej sumy 10.000 zł. zostało przeznaczone na wsparcie budowy przedszkola, w Djamenie w Czadzie oraz 10.000 złotych na doposażenie Ośrodka dla Niepełnosprawnych w Bouar w Rep. Środkowej Afryki, pozostałe środki przekazane będą na dokończenie wyposażenia kuchni i piekarni w Yambio Sudanie Poł. oraz na zakup żywności.
 • W sobotę 15 czerwca po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy na FESTYN MISYJNY z okazji 40 lecia istnienia naszej parafii. W programie aukcja pamiątek kolekcjonerskich Ks. Proboszcza na rzecz pomocy Sudanowi Południowemu, Dobra Muzyka, konkursy dla najmłodszych oraz grill.
 • Ks. Arcybiskup Tadeusz Wojda mianował od 1 lipca proboszczem naszej parafii Ks. Roberta Mogiełkę. Kanoniczne wprowadzenie nowego proboszcza nastąpi w niedzielę 7 lipca podczas Mszy św. o godz. 12.30.