Kolęda 2021/22

Serdecznie dziękujemy tym Parafianom, którzy zaprosili nas, byśmy pobłogosławili ich domy i mieszkania, tak jak bywało to podczas tradycyjnych kolęd. Z powodu pandemii, która nie ustępuje, podobnie jak w ubiegłym roku także i w tym nie będziemy odwiedzać domów, a odprawimy w kościele Msze św. tzw. kolędowe za Parafian mieszkających przy poszczególnych ulicach. Plan Mszy św. wywieszony jest w kruchcie kościoła.

Rozkład Mszy św. koncelebrowanych odprawianych za Parafian

Pierwsza intencjao błogosławieństwo Boże, zdrowie, pomyślność w Nowym Roku dla mieszkańców ulicy…..Druga intencja za zmarłych mieszkańców i zmarłych z ich rodzin

Msze św w dni wyznaczone odprawiane będą o godz. 18.00

Admiralska – wtorek –4.01.

Batorego – środa –12.01

Biała – poniedziałek – 3.01.

Cegielniana – poniedziałek-3.01.

Brzechwy – środa – 12.01.

Chabrowa – środa – 12.01.

Chmielna – poniedziałek – 17.01.

Płk. Dąbka – poniedziałek – 3.01.

Garbarska – piątek – 7.01

Gniewowska – poniedziałek – 3.01.

Górnicza – poniedziałek – 10.01.

Granitowa – wtorek – 18.01.

Gryfa Pom. – piątek – 7.01.

Harcerska – wtorek – 4.01.

Hutnicza – poniedziałek – 10.01.

Janczarskiego – piątek – 14.01.

św. Józefa – środa 12.01.

Jachtowa – wtorek – 4.01.

Jantarowa – poniedziałek – 10.01.

Kamienna – czwartek 13.01.

Kapitańska – wtorek – 4.01.

Kombatantów – środa – 19.01.

Korczaka – wtorek – 4.01.

Leśna – środa – 5.01.

Ludowa – piątek – 7.01.

Łąkowa – czwartek – 13.01.

ŁĘŻYCE–niedziela 9.01. godz. 9.30

Makuszyńskiego – piątek – 14.01.

Marmurowa – wtorek – 18.01.

Metalowców – piątek – 7.01.

Nizinna – środa – 5.01.

Młyńska – środa – 19.01.

Na Stoku – piątek – 7.01.

Okrętowa – piątek – 7.01.

Podgórna – środa – 5.01.

Podgórska – środa – 5.01.

Podmokła – poniedziałek – 17.01.

Polna – piątek- 7.01.

Porazińskiej – piątek – 14.01.

Robotnicza – poniedziałek – 10.01.

Rycerska – piątek – 14.01.

Rybaków – piątek – 7.01.

Sabata – środa – 19.01.

Skarpowa – wtorek – 4.01.

Skośna – piątek – 14.01.

Sobieskiego – wtorek – 11.01.

Stalowa – poniedziałek – 10.01.

Strzelecka – poniedziałek – 3.01.

Szkolna – środa 19.01.

Szancera – piątek – 14.01.

Szyprów – piątek – 7.01.

Śląska – środa – 5.01.

Towarowa – wtorek – 11.01.

Tkacka – poniedziałek – 10.01.

Wałowa – środa – 5.01.

Włókiennicza – wtorek 18.01.

Wodna – środa – 19.01.

Wysoka – poniedziałek – 3.01.

Wyżynna – środa – 5.01.

Zakole – środa – 19.01.

Zawiszy Czarnego – wtorek – 4.01.

Zbychowska – poniedziałek – 3.01.

Zdrojowa – poniedziałek – 17.01.

Zielarska – poniedziałek – 17.01.

Zielona – czwartek – 13.01.

Żwirowa – wtorek – 18.01.

Źródlana – środa 12.01.