List do ks. Proboszcza Tadeusza Guta od parafii pw. Św Pawła w Uyo

Prałat Tadeusz Gut 9 sierpień 2017

Parafia pw. Św Józefa i Św. Judy Tadeusza

Rumia

Polska

 

Drogi Prałacie Gut,

 Wyrazy serdecznej wdzięczności

W imieniu księży, zakonnic i świeckich z parafii pw. Św. Pawła w katolickiej diecezji Uyo , Zachodnim Itam, Akwa Ibom State w Nigerii w zachodniej Afryce, piszemy by wyrazić nasze szczere uznanie dla Ciebie i Twoich parafian za okazaną nam miłość poprzez Siostrę Elżbietę Blok. Z największą wdzięcznością zauważamy, że przesłałeś do nas między

innymi:

i. Obraz Miłosierdzia Bożego

ii. Obraz nawrócenia Św. Pawła

iii. Ponad 35 paczek z różnymi przedmiotami dla dzieci w naszej szkole

iv. Niezaprzeczalny wkład w budowę przedszkola/szkoły podstawowej Naszej Pani Królowej Pokoju w naszej parafii.

 

Modlimy się, aby dobry Bóg pobłogosławił Ciebie, Twoich parafian i wszystkich dzięki którym nasza parafia, a w szczególności nasze dzieci uzyskały pomoc. Dzięki Waszej hojnej ofiarności, byliśmy w stanie zacząć budowę dwu – piętrowego budynku szkoły. W załączniku przesyłamy zdjęcia budynku w trakcje wykonywanych prac. Nasi parafianie mogli wesprzeć budowę niewielką kwotą jako lokalnego wkładu w projekt. W imieniu ich wszystkich dziękujemy i obiecujemy kontynuować modlitwę za Ciebie i parafian.

Pozwól także, aby za pośrednictwem tego listu podziękować za obecność Siostry Elżbiety Blok w naszym kościele. W szczególny sposób jest Ona wielkim źródłem inspiracji i błogosławieństwa dla nas wszystkich w parafii i diecezji Uyo. Chcemy również napisać, że będziemy bardzo szczęśliwi móc gościć Ciebie w naszej parafii. Prosimy, abyś planował swoją wizytę tak, aby zobaczyć owoce Twojej pomocy parafii a w szczególności uczniom.


Pozostajemy zjednoczeni w modlitwie,

Twoi w Chrystusie