Niedziela VIII zwykła – 27.02.2022.

Z godnie z prośbą przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiejsza

zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Dziś, jutro oraz we wtorek od godz. 17.00 do 18.00 w kościele odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adorację dziś poprowadzi Żywy Różaniec, w poniedziałek członkowie Oazy Rodzin, a we wtorek Rodziny Nazaretańskie.

Zachęcamy parafian do licznego udziału w adoracji, niech nasze spotkanie na modlitwie będzie przygotowaniem do owocnego przeżycia czasu Wielkiego Postu i prośbą do Boga o dar pokoju dla Ukrainy.

W Środę Popielcową– 2.03 – Msze św. odprawiać będziemy o

godz. 7.00, 10.00, 16.30, 18.00 i 19.30.

W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły bez możliwości korzystania z dyspensy.

Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 6.45.

Kolekta w Środę Popielcową przeznaczona jest na wsparcie dotkniętych głodem uchodźców z obozu w Juba w Sudanie Poludniowym i lekarstwa ratujące życie dzieci..

Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 6.45.

Biuro Parafialne w środę będzie czynne od godz. 15.00 do 16.00.

Dni Eucharystyczne przypadają w tym tygodniu. Okazja do spowiedzi św. codziennie pół godziny przed każdą Mszą św.

Dla młodzieży i dzieci okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 16.30 do godz. 18.00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek:

dla dorosłych – godz. 7.30 i 18.30

dla dzieci – godz. 17.00

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17.45.

Chorych w ich domach Ks. Tomasz odwiedzi w piątek, a ks. Marek swoich chorych odwiedzi w sobotę.

Nabożeństwo Gorzkich Żali odprawiamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz.

9.00 oraz o godz. 17.30.

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców młodzieży do bierzmowania w niedzielę 13 marca o godz 18.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 20 marca oraz w II święto Wielkanocne 18 kwietnia.

Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.

Skarbonki na rodzinną jałmużnę wielkopostną wyłożone są w kruchcie kościoła.