Uroczystość Chrztu Pańskiego – 09.01.2022.

–Starosta Wejherowski zaprasza na koncert Świąteczno – Noworoczny , który odbędzie się w naszym kościele dziś o godz. 19.00.

Szczegóły dotyczące koncertu podane są na plakatach.

–Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę – 23 stycznia.

–Kurs nauk przedmałżeńskich rozpocznie się w naszej parafii 23.04.

W związku z pandemią nie ma odwiedzin kolędowych, Parafian zapraszamy na Msze św. koncelebrowane odprawiane w intencji ich rodzin; z prośbą o pomyślność i błogosławieństwo w Nowym Roku oraz druga Msza św. o łaskę zbawienia dla zmarłych Parafian z danej ulicy i bliskich.

Program odprawiania Mszy św. dla Parafian mieszkających przy ulicach:

– niedziela – 09.01. – Łężyce – Msza św o godz. 9.30

– poniedziałek – 10.01. – ul. Górnica, Hutnicza, Stalowa, Jantarowa, Tkacka,

Robotnicza

– wtorek – 11.01. – ul. Sobieskiego i Towarowa

– środa – 12.01. – ul. Batorego, Brzechwy, Chabrowa, św. Józefa, Źródlana

–czwartek – 13.01. – ul. Kamienna, Łąkowa, Zielona

–piątek – 14.01. – ul. Rycerska, Skośna, Szancera, Janczarskiego,

Makuszyńskiego, Porazińskiej

Msze św. w intencji Parafian odprawiamy o godz. 18.00,

Do wspólnej modlitwy zapraszamy przedstawicieli poszczególnych rodzin. Nie mogących przybyć do kościoła zapraszamy do uczestniczenia we Mszy św. poprzez przekaz internetowy. Ofiary kolędowe można składać do skrzynki ustawionej pod chórem. Zostaną one przeznaczone na remont dachu kościoła i funkcjonowanie parafii.

Parafianom, którzy dokonali wpłat na konto parafialne oraz przekazali ofiary bezpośrednio, za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy.

Konto parafialne: Nr 92 1020 1912 0000 9402 0032 4541 prosimy przy wpłacie, o informację na jaki cel jest przeznaczona / np. na pomoc krajom misyjnym, na wsparcie dla ubogich, czy na funkcjonowanie parafii/.