XI niedziela zwykła – 16.06.2024.

• Nabożeństwo ku czci N.S.P.J. przez miesiąc czerwiec odprawiamy o godz. 17.45
  • .Jutro / poniedziałek /po Mszy św. o godz.18.00, katecheza dla dorosłych i spotkanie dla Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
  • Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 6.45.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  • Spotkanie dla Akcji Katolickiej w czwartek o godz. 18.30.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45
  • Sakramentu chrztu św. udzielimy w przyszłą niedzielę 23.06. o godz. 13.30. Spotkanie duszpasterskie z rodzicami i chrzestnymi w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00.
  • Spotkanie dla członków Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Klubie Parafialnym.
  • Poczynając do przyszłego poniedziałku /24.06./ przez okres wakacji Msze św. w dni powszednie odprawiać będziemy o godz. 7.30 i 18.00.
  • XII Marsz dla Życia i Rodziny oraz Festiwal dla Życia odbędzie się w Gdańsku dziś o godz. 15.00 przy Kaplicy Królewskiej w Gdańsku.
  • W kruchcie kościoła można nabyć między innymi nowy numer „GOŚCIA” poświęcony historii kościoła.
  • Msze św. o godz. 7.00 i 18.00 w nadchodzącym tygodniu odprawiamy w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • Pieniądze na stypendia dla dzieci ze szkoły w Uyo w Nigerii można wpłacać po Mszach św. w zakrystii do 15 sierpnia stypendium za rok wynosi 110 euro lub równowartość tej kwoty w złotówkach /.
  • Zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy Ks. Marek Styn od nowego roku szkolnego rozpocznie pracę duszpasterską w parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdyni – Chwarznie. Ks. Markowi pragnę podziękować za 5 lat posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Czas ten wypełniony był wielkim zaangażowaniem w pracę duszpasterską. Dziękuję za prace katechetyczną z dziećmi, za wspaniałe przygotowanie dzieci do I Komunii św., gorliwe sprawowanie sakramentów św., za wiele czasu spędzanego w konfesjonale z posługą obdarowywania Bożym Miłosierdziem. Głęboko wierzę, że to ziarno Bożego Słowa zasiane przez Ks. Marka, przyniosło i będzie przynosiło piękne owoce w naszym życiu. Życzę Ks. Markowi, Bożego błogosławieństwa i Darów Ducha Św. w realizacji zadań, które przyjdzie mu podjąć w nowej Parafii. Ks. Tadeusz Gut