XII niedziela zwykła – 23.06.2024.

• Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas dodatkowej Mszy św. o godz. 13.30.
  • Spotkanie dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 16.00 w Klubie Parafialnym.
  • Poczynając do jutra przez cały okres wakacji Msze św. w dni powszednie odprawiać będziemy o godz. 7.30 i 18.00.
  • Msze św. o godz. 7.30 i 18.00 w okresie wakacji odprawiać będziemy w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • Nabożeństwo do N.S.P.J. jutro o godz. 19.00 odprawimy przy kapliczce ustawionej przy ul. Sobieskiego, w tym dniu przypada II rocznica jej poświęcenia.
  • W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie N.M.P. Nieustającej Pomocy w związku z tym nowennę odprawimy nie w środę lecz w czwartek o godz. 7.15 i 17.45.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  • Spotkanie dla Akcji Katolickiej w ŚRODĘ o godz. 18.30.
  • W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 8.00, a Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.
  • Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przypada w sobotę, Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.30, i 18.00.
  • Zbiórka do puszek w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na wyposażenie kuchni i piekarni w Yambio oraz na instalację paneli. Pragniemy by prąd był w pokoju nauczycieskim, pokoju dyrektora szkoły oraz w budynku piekarni i kuchni.
  • Pieniądze na stypendia dla dzieci ze szkoły w Uyo w Nigerii można wpłacać po Mszach św. w zakrystii do 15 sierpnia. Stypendium za rok wynosi 110 euro lub równowartość tej kwoty w złotówkach /.

Przybory szkolne będziemy zbierać do niedzieli – 7 września Przekażemy je do parafii w Dżamenie w Czadzie oraz dla diecezji Bouar w R.Ś. Afryki. Pomoce szkolne prosimy składać w zakrystii.

Biuro Parafialne w okresie wakacji czynne w środy od godz. 16.00 – 17.30 oraz w soboty od godz. 9.00 – 12.00.

• Od przyszłego poniedziałku /1.07./ – zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej parafii nowy Ks. Proboszcz Robert Mogiełka. Kanonicznego przekazania parafii NOWEMU PROBOSZCZOWI dokona Ks. Dziekan Jan Kowalski w niedzielę 7 lipca podczas Mszy św. o godz.12.30.