XIII niedziela zwykła – 30.06.2024.

• Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona na wyposażenie kuchni i piekarni w Yambio oraz na instalację paneli. Pragniemy by prąd był części pomieszczeń dydaktycznych oraz w budynku piekarni i kuchni.
  • Msze św. w dni powszednie przez okres wakacji odprawiamy o godz. 7.30 i 18.00. w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 7.15 i 17.45.
  • Dni eucharystyczne: I Czwartek, I Piątek i I Sobota lipca przypadają w tym tygodniu. Spowiedź św.codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 18.00. okazja do spowiedzi od godz. 17.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do 18.00.
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.
  • Mszę św. o godz. 18.00 w czwartek, piątek i sobotę odprawiamy w kościele.
  • Chorych w ich domach Ks. Tomasz odwiedzi w piątek, a Ks. Marek swoich chorych odwiedzi w sobotę.
  • Pieniądze na stypendia dla dzieci ze szkoły w Uyo w Nigerii można wpłacać po Mszach św. w zakrystii do 15 sierpnia /stypendium za rok szkolny wynosi 110 euro lub równowartość tej kwoty w złotówkach /.
  • Przybory szkolne będziemy zbierać do niedzieli – 7 września. Przekażemy je dzieciom z parafii w Dżamenie w Czadzie oraz dzieciom z diecezji Bouar w R.Ś. Afryki. Pomoce szkolne prosimy składać w zakrystii.
  • Biuro Parafialne w okresie wakacji czynne w środy od godz. 16.00 – 17.30 oraz w soboty od godz. 9.00 – 12.00.
  • Od jutra /1.07./ – zgodnie z dekretem Ks. Arcybiskupa Tadeusza Wojdy rozpoczyna pracę duszpasterską w naszej parafii nowy Ks. Proboszcz Robert Mogiełka. Kanonicznego przekazania parafii NOWEMU PROBOSZCZOWI dokona Ks. Dziekan Jan Kowalski w przyszłą niedzielę 7 lipca podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  • Sakramentu chrztu św. udzielać będziemy w niedzielę 21 lipca.