XXXIII niedziela zwykła – 13.11.2022.

–Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 17.45.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 6.45

Za zmarłychpoleconych w wypominkach modlimy się w listopadzie w dni powszednie o godz. 6.45 i 17.45.

Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiamy w każdy poniedziałek i piątek o godz. 18.00 oraz w środy o godz. 7.00.

Biuro Parafialne czynne w środę od godz. 16.00 – 17.30, w sobotę od godz. 9.00 – 12.00,

Msze św. w dni powszednie w nadchodzącym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00 odprawiać będziemy w kaplicy.

UczniowieSzkoły Podstawowej nr 10 w Rumi oraz Schola Parafialna Ichtis zapraszają na Zaduszki Literackie w przyszłą sobotę o godz. 18.45 do Klubu Parafialnego.

Sakramentu chrztu św.udzielać będziemy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o o godz. 13.30.

W sobotę o godz. 18.45 spotkanie duszpasterskie z rodzicami i chrzestnymi.

Zbiórka do puszek na paczki świąteczne dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę oraz w niedzielę – 18.12.

Katecheza dla dorosłych w przyszły poniedziałek /21.11./. Temat spotkania: „Przywdziej człowiecze zbroję Bożą – o pokonywaniu zła.”

–W piątek 25 listopada od godz. 17.00 do 19.00 w Klubie Parafialnym odbędzie się „ BAL ZE

ŚW. ANDRZEJEM „ dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. W programie: gry i

zabawy taneczne, bajkowi przyjaciele i słodki poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.

Więcej informacji u Ks. Tomasza.

Opłatek wigilijny przedstawiciele naszej parafii rozpoczną roznosić do rodzin naszej wspólnoty parafialnej od najbliższej soboty – 19.11. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na instalacje ogrzewania w Kaplicy Bożego Miłosierdzia.

Odwiedziny kolędowe w roku 2022/23 w naszej parafii będą tylko na indywidualne zgłoszenia. Aby zgłosić chęć przyjęcia w naszym domu Bożego błogosławieństwa prosimy o skorzystanie z jednej z zaproponowanych form:

1/ zgłosić Panom roznoszącym opłatek wigilijny

2/ napisać kartkę z nazwiskiem i dokładnym adresem i

wrzucić do skrzynki, która jest ustawiona z tyłu kościoła

3/ wysłać informację na specjalnego e-maila, który podany jest na stronie internetowej parafii.

Zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli – 11 grudnia