XXXIV niedziela zwykła – 26.11.2023.

–Nabożeństwo dla członków Żywego Różańca dziś o godz. 17.00.

–Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz.17.45.

AdoracjaNajświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 – 18.00.

W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne : I Piątek i

I Sobota miesiąca grudnia. Okazja do spowiedzi codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Młodzież i dzieci w I Piątek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi w piątek od godz. 17.00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45

Za zmarłychpoleconych w wypominkach modlimy się do czwartku o godz. 6.45 i 17.45.

Msze św. zbiorowe za zmarłych w tym tygodniu odprawiamy w poniedziałek o godz. 18.00 i środę o godz. 7.00.

Poświęcenie medalików dzieci pierwszo komunijnych w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz.11.00.

Msze św. w dni powszednie w nadchodzącym tygodniu do środy odprawiać będziemy w kaplicy, a od czwartku w kościele.

Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Gdańsku – Oliwie.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 17 grudnia.

Na paczki świąteczne do puszek w ubiegłą niedzielę zebraliśmy 5095 zł. Paczki wydawać będziemy w czwartek 21 grudnia. Osoby w trudnej sytuacji materialnej, które nie otrzymały talonu w czasie kolędy, prosimy by zgłosiły się w biurze parafialnym w godzinach jego otwarcia lub w niedzielę w zakrystii po Mszy św. – do 17 grudnia.

Odwiedziny kolędowe w roku 2023/24 w naszej parafii będą u tych rodzin, które odwiedzaliśmy w ubiegłym roku. Aby dodatkowo zgłosić chęć przyjęcia kolędy prosimy o skorzystanie z jednej z zaproponowanych form:

1/ zgłosić Panom roznoszącym opłatek wigilijny

2/ kartkę z nazwiskiem i imieniem oraz dokładnym

adresem i wrzucić do puszki umieszczonej pod chórem.

Zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli – 17 grudnia