utworzone przez Elżbieta | lip 23, 2025 | Misje
Pragniemy poinformować, że s. Elżbieta Blok, którą gościliśmy w naszej parafii w czerwcu już powróciła do Yambio w Sudanie Południowym. Z Polski przywiozła mnóstwo prezentów . W tych ogromnych walizkach znalazły się długopisy dla uczniów, buty dla dyrektora szkoły,...