Dziękujemy za wsparcie!
Z całego serca dziękujemy wszystkim Parafianom i Darczyńcom za ofiarność, zaangażowanie i nieustające wsparcie naszej parafii.
Każda złożona ofiara – zarówno ta na tacę, przekazana indywidualnie, jak i wpłaty bezgotówkowe – przyczynia się do rozwoju naszej wspólnoty, utrzymania świątyni oraz realizacji niezbędnych inwestycji.

Drodzy Parafianie! Wasze wsparcie to konkretna pomoc.
Dzięki Waszym ofiarom możemy nie tylko pokrywać bieżące koszty funkcjonowania parafii, ale również systematycznie podejmować konieczne remonty i modernizacje.
Co udało się zrealizować od 2024 roku do chwili obecnej:
- przeprowadziliśmy częściowy remont schodów głównego wejścia do kościoła na nowo mocując luźne płyty granitowe oraz doraźnie zabezpieczyliśmy przed przesiąkaniem wody do piwnic kościoła,
- dokonaliśmy wymiany wszystkich okien i kaloryferów w budynku wikariatu, a także zmodernizowaliśmy system ogrzewania i instalację elektryczną,
- zainstalowaliśmy w kruchcie „datkomat”, umożliwiający wygodne składanie ofiar bezgotówkowych,
- podłączyliśmy światłowód, który poprawił jakość łączności i umożliwił sprawniejsze funkcjonowanie kancelarii i transmisji mszy,
- wymieniliśmy oświetlenie zewnętrzne wokół kościoła na energooszczędne LED-y,
- dokonaliśmy modernizacji systemu nagłośnienia w kościele – wymiana analogowego wzmacniacza na cyfrowy, oraz mikrofonów bezprzewodowych (wysokiej jakości i dużej mocy)
- przeprowadziliśmy generalny remont kancelarii parafialnej oraz poczekalni, która obecnie pełni również funkcję miejsca spotkań poradnictwa rodzinnego i rozmównicy,
- rozbudowaliśmy sieć WiFi w kościele, w salkach, w klubie,
- dokonaliśmy wymiany głównego pieca gazowego, który odpowiada za ogrzewanie salek, kancelarii, klubu i plebanii,
- stała, bardzo wymagająca pielęgnacja zieleni wokół kościoła, która jest naszą wielką dumą.