2 niedziela zwykła – 14.01.2018.

Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę, a Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 6.45.

Bal Przebierańców, na który zapraszamy dzieci odbędzie się w Klubie Parafialnym w niedzielę 28 stycznia. O godz. 15.00.

Kurs przedmałżeński rozpocznie się w naszej parafii w niedzielę 21 stycznia i potrwa do 28 stycznia. Nauki codziennie o godz. 19.00.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w niedzielę 18 lutego, 2 kwietnia, 27 maja i 17 czerwca.

Dzieci klas III w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy do przymiarek

alb pierwszokomunijnych / w Klubie Parafialnym /.

Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.

Program kolęd na najbliższy czas:

20 styczniaul. Admiralska
20 styczniaul. Kapitańska
20 styczniaul. Korczaka
20 styczniaul. Płk. Dąbka
20 styczniaul. Strzelecka
21 styczniaul. Sobieskiego
22 styczniaul. Harcerska
22 styczniaul. Zakole
23 styczniaul. Sabata
23 styczniaul. Towarowa nr 11 ABC
24 styczniaul. Kombatantów nr nieparzyste 1 do 21
24 styczniaul. Towarowa nr 11 DEF
25 styczniaul. Kombatantów nr nieparzyste od 23 do 35 oraz parzyste od 2 do 6
26 styczniaul. kolędy dodatkowe
26 styczniaul. Kombatantów nr pozostałe numery

Początek kolędy w dni powszednie od godz. 15.30, w sobotę, w niedzielę oraz Święta od godz. 14.00.

Msze św. wieczorne o godzinie 18:00 w okresie kolęd odprawiamy tylko w sobotę oraz w niedzielę w pozostałe dni tylko rano o godz. 7.00

Biuro parafialne w czasie kolęd czynne jest w środę od 8.00 - 9.30 oraz w sobotę od godz. 9.00 – 12.00.

Nowenna do M.B.N.P. w środę i Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 6.45.

Ofiary składane przez Parafian z okazji kolędy przeznaczone będą na odnowienie Klubu Parafialnego.

Chcesz szybko wiedzieć kiedy będzie wizyta duszpasterska na Twojej ulicy? Podaj w poniższym formularzu nazwę swojej ulicy (samą nazwę bez numeru) oraz adres e-mail na któryma zostać wysłane powiadomienie. E-mail zostanie wysłany natychmiast gdy termin wizyty zostanie ustalony. Pamiętaj aby poprawnie wpisać nazwę swojej ulicy inaczej system nie będzie potrafił jej zinterpretować.

ulica lub miejscowość: np. Podgórna
UWAGA! Proszę o wpisywanie tylko nazwy ulicy bez numeru!

Twój adres e-mail:

Podanie adresu e-mail jest równoważne z wyrażeniem zgody na jego przetwarzanie i przechowywanie w celu wysłania powiadomienia o kolędzie.