Niedziela 33 zwykła - 18.11.2017.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas Mszy św. o godz. 13.30.

--Młodzież Gimnazjum nr 1 oraz parafialna Schola Dziecięca zaprasza na Zaduszki Literackie dziś o godz. 18.45 do Klubu Parafialnego.

--Spotkanie z rodzicami młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w dziś o godz. 18.45.

--Na film pt. „Węzły Życia” zapraszamy jutro o godz. 18.30 do Klubu Parafialnego. Film o nadziei, która każe wierzyć, że każdemu z nas Bóg wyznaczył bardzo ważna rolę do zrealizowania.

--Msze św. zbiorowe za zmarłych w nadchodzącym tygodniu odprawiamy w poniedziałek i piątek o godz. 18.00 oraz w środę o godz. 7.00.

--Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlimy się w listopadzie w dni powszednie o godz. 6.45 i 17.45.

--Nowenna do M.B.N.P. – w środę po Mszy św. o godz. 7.00. i 18.00.

--Katecheza dla dorosłych w środę o godz. 18.45.

--Wspólnota Młodzieżowa zaprasza Adoracje Najświętszego Sakramentu i katechezę w środę po Mszy św. o godz. 18.00.

--Katecheza dla dzieci klas III w sobotę: dla grupy I o godz. 10.00, dla grupy II o godz. 11.00.

--Msze św. w dni powszednie w nadchodzącym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00 odprawiać będziemy w kaplicy.

--Opłatek wigilijny przedstawiciele naszej parafii rozpoczną roznosić do rodzin naszej wspólnoty od najbliższej soboty. Ofiary przekazane przy tej okazji przeznaczone będą na spłacenie pozostałej należności za instalacje monitoringu w kościele i placu kościelnym.

--Jakub Kornacki z zespołem Kanaan wystąpi w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 19.00.

--Zbiórka do puszek przeznaczona na paczki świąteczne dla rodzin będących w trudnej sytuacji materialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę oraz w niedzielę 17 grudnia.

--Parafia nasza organizuje zimowisko w Tatrach dla dzieci i młodzieży w terminie 28.01 – 4.02. 2018 r. Zapisy przyjmowane będą w niedzielę 3 grudnia po Mszach św. o godz. 11.00 i 12.30. Przy zapisach należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł. Oferta zimowiska znajduje się na stronie internetowej parafii.

--Zgodnie z zaleceniem Ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia, kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Gdańsku Oliwie.

--Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać po Mszy św. w zakrystii.