Niedziela XXIX zwykła - 22.10.2017.

--Dziś o godz. 12.00 zapraszamy dzieci na spektakl pt. :„ALIBABA i

CZTERECH ROZBÓJNIKÓW”, który wystawią aktorzy Teatru „Małe

Mi” z Wrocławia.

--Sakramentu chrztu św. udzielimy dziś podczas Mszy św. o godz. 13.30.

--Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na budowę szkoły w Uyo. Aktualnie trwają prace przy stropie na pierwszym piętrze szkoły, a w pomieszczeniach na parterze już prowadzone są lekcje.

--Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę i dni powszednie odprawiamy o godz. 17.30.

--Dzieci na Nabożeństwo Różańcowe zapraszamy w poniedziałek środę i piątek o godz. 16.45.

--Apel Maryjny z okazji Dnia Papieskiego dziś o godz. 20.30 w Kaplicy Bożego Miłosierdzia.

--Katecheza dla dorosłych w środę o godz. 18.30.

--Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 6.45 oraz o godz. 17.30 w połączeniu z różańcem.

--Uroczystość odpustowa ku czci św. Judy Tadeusza Apostoła przypada w sobotę. Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00 i suma odpustowa o godz. 10.00, po Mszy św. procesja eucharystyczna na którą zapraszamy orszak procesyjny.

--Polski Chór Kameralny wystąpi w naszym kościele w przyszłą niedzielę - 29 października o godz. 16.00.

--Spotkanie duszpasterskie dla Żywego Różańca w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

Uroczystość Wszystkich Świętych przypada w środę - 1.11. Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 8.00, 9.30 i 11.00 / nie ma Mszy św. o godz. 12.30 i 18.00 /. Procesja na cmentarzu rozpocznie się o godz. 13.30, a Msza św. o godz. 14.30.

--Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych przeżywać będziemy w czwartek /2.11./ Msze św. odprawiać będziemy o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Różaniec na cmentarzu o godz. 19.30.

--Wypisane karteczki z imionami zmarłych na wypominki jednorazowe, roczne oraz Msze św. zbiorowe można składać po Mszach św. w zakrystii.

--Prasę katolicką można nabyć w kruchcie kościoła, szczególnie zachęcamy do nabycia pierwszego numeru dwumiesięcznika biblijnego zatytułowanego GALILEA. Lektura tego czasopisma, wydawanego przez Szkołę Biblijna Archidiecezji Gdańskiej, pomoże nam lepszym zrozumieniu Pisma św. Nowy numer „Pielgrzyma” prosimy odebrać w zakrystii.