19 niedziela zwykła - 12.08.2018.

Jutro przeżywać będziemy Dzień Fatimski. Różaniec odmówimy o godz. 19.30. Msza św. o godz. 20.00. Mszę św. odprawi i kazanie wygłosi Ks. Dr Krystian Letkiewicz – dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Metropolitalnej

Uroczystość Wniebowzięcia NMP przypada w środę - Msze św. w tym dniu odprawimy według porządku niedzielnego.

Podczas każdej Mszy św. poświęcenie ziół, zbóż i kwiatów.

W Łężycach w środę Msza św. zostanie odprawiona przy Kapliczce Matki Boskiej o godz. 14.00.

Nowenna do M.B.N.P. w środę o godz. 6.45.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.45.

Sakramentu chrztu św. udzielimy w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.30. W sobotę o godz. 18.45 spotkanie duszpasterskie z rodzicami i chrzestnymi.

Spotkanie duszpasterskie z narzeczonymi, którzy będą zawierać sakrament małżeństwa we wrześniu odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 18.45.

Dzieci klas „0”, I, II i III i IV zapraszamy na Mszę św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego w niedzielę 2 września o godz. 11.00. Dzieci klas „0” i I prosimy by przyniosły ze sobą tornistry z przyborami szkolnymi.

Dzieci klas V, VI, VI, VII i VIII oraz młodzież ze szkół ponadpodstawowych zapraszamy na Mszę św. w poniedziałek 3 września o godz. 18.00.

Wspólna Piesza Pielgrzymka Parafii Rumi do Sanktuarium Maryjnego w Swarzewie wyruszy z kościoła NMP Wspomożenia Wiernych w sobotę - 1.09. po Mszy św. o godz. 6.00.

Parafian, którzy ufundowali stypendia dla dzieci ze szkoły w UYO w Nigerii prosimy o wpłacenie należności 100 Euro lub równowartość tej sumy w złotówkach. Wpłat można dokonywać w zakrystii lub biurze parafialnym do 15 sierpnia.