Karnawałowy Bal Przebierańców

W niedzielę 21 stycznia już po raz czwarty Akcja Katolicka, działająca przy naszej Parafii, zorganizowała bal przebierańców dla najmłodszych. Przy znakomitym prowadzeniu przez zespół „Półtora gościa”, czyli panów Leszka i Tomasza Winczewskich, bawiło się około stu dzieci, które przyszły na zabawę wraz z rodzicami. Było też kilka babć, obchodzących w tym dniu swoje święto. Większość z dzieci była fajnie i pomysłowo przebrana. Brawo! W czasie zabawy, konkursów i wspólnego śpiewania nasi najmłodsi zostali obdarowani drobnymi upominkami zakupionymi przez organizatorów. Na koniec zabawy został wybrany król i królowa balu. Niestety tylko jedna para mogła otrzymać ten tytuł, chociaż wszystkie dzieci wspaniale poprzebierane i chętnie włączające się do wspólnej zabawy zasłużyły sobie na tytuł króla i królowej balu.