Karnawałowy Bal Przebierańców – 20 stycznia 2007

Karnawałowy Bal Przebierańców – 20 stycznia 2008
W niedzielę 20 stycznia już po raz piąty Akcja Katolicka, działająca przy naszej Parafii, zorganizowała bal przebierańców dla najmłodszych. Przy znakomitym prowadzeniu przez zespół „Półtora gościa”, czyli panów Leszka i Tomasza Winczewskich oraz Panią Karolinę i Panią Elę bawiło się około dziewięćdziesiąt dzieci, które przyszły na zabawę wraz z rodzicami i starszym rodzeństwem.. Większość z dzieci była przepięknie i pomysłowo przebrana. Brawo! W czasie zabawy, konkursów i wspólnego śpiewania nasi najmłodsi zostali obdarowani drobnymi upominkami i słodyczami zakupionymi przez organizatorów. Dodatkową atrakcją naszym milusińskim sprawiły starsze koleżanki, czyli Magda i Beata, które malowały twarze dzieci w różne wesołe wzorki. Dzieci ustawiały się w kolejce, bo chętnych do karnawałowego makijażu było sporo.