Siostra Elżbieta Blok już powróciła na misję do Yambio w Sudanie Południowym. Kompleks szkolno – przedszkolny, który został wybudowany dzięki ogromnemu wsparciu finansowemu wiernych z naszej parafii oraz anonimowych darczyńców, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na bardzo wysoki poziom nauczania oraz codzienne posiłki, z których korzysta 1200 podopiecznych. Wszystkim, którzy przyczyniają się, że dzieci mogą choć raz w ciągu dnia spożyć posiłek z serca dziękujemy.